http://addurl.nu
آخرین خبرها
خانه / زبان انگلیسی / انگلیسی دانشگاه / بسته شنیداری زبان انگلیسی زیست آموزان
بسته شنیداری زبان انگلیسی زیست آموزان

بسته شنیداری زبان انگلیسی زیست آموزان

بسته شنیداری زبان انگلیسی زیست آموزان

این بسته خود از 4 بسته دیگر در یک DVD تشکیل شده است که از طریق اخبار در موضوعات مختلف شما را با جملات مختلف زبان انگلیسی و طرز تلفظ و چگونگی استفاده کلمات در جملات در هنگام حرف زدن آشنا خواهد کرد و گوش شما عزیزان را با زبان انگلیسی آشنا خواهد نمود و شما عزیزان میتوانید با تکرار چند باره ی این بسته ها سرعت فهم جملات صوتی زبان انگلیسی را بالا برده و بعد از تمرینات چند باره و گوش دادن به اخبار و در آن واحد نگاه کردن به فایل متنی این اخبار گوش خود را در بخش شنیداری زبان انگلیسی بالا ببرید و بدانید که بخشهای مختلف زبان از جمله حرف زدن، گوش دادن، گرامر و سایر بخشهای زبان از یکدیگر مجزا نبوده و شما به عنوان مثال با تقویت در بخش گوش دادن مطمعنا بخش صحبت کردن و گرامر و سایر بخشهای زبان انگلیسی را در خود تقویت نموده و همچنین از فهم دیالگهای مختلف فیلمها و اخبار و … لذت برده و همچنان علاوه بر لذت بردن از گوش دادن و فهم زبان انگلیسی سطح خود را همواره بالاتر ببرید که این حالت یادگیری بهترین شیوه یادگیری میباشد.

این 4 بسته شامل: 1) BBC Learning English Lingohack 2) Listening 3) voa listenings 4) VOA Special English

1) بسته BBC Learning English Lingohack شامل 15 قسمت مختلف میباشد که دارای فایل متنی و تصویری میباشد

2) بسته Listening شامل 3 سطح دارای متون اخباری و چند ده فایل صوتی مربوط به این متون

3) بسته voa listenings که دارای 31 قسمت مختلف شامل فایل صوتی و متنی میباشد که بسته ای کامل و جالب میباشد

4) بسته VOA Special English که بسته کامل و جامعی است که شامل 6 مجموعه است که شامل اخبارهای مختلف از سالهای 2001-2002 ، 2003، 2004، 2005، 2006 و 2007 میباشد.

 

در صورت هر گونه سوال میتوانید به شماره 09392038685 (علی اسکندری) پیامک بدهید.

 

نکته مهم اینکه هر گونه تغییر قیمت به دلیل بروزرسانی و یا آموزش بیشتر و در واقع کاملتر و جامع تر شدن بسته ها شامل حال افرادی که قبلا از بسته ها خریداری نموده اند نخواهد شد و تمام بروز رسانی ها به رایگان برای مشتریان سابق (به دلیل اعتماد و صبوری ایشان) ارسال خواهد شد.

توجه نمایید که قیمتهای بسته های گروه زیست آموزان در مقابل زمان و هزینه هایی که صرف مینماییم ناچیز است ولی این رسالت ماست و ما هر در آمدی که از این طریق به دست آوریم دو مرتبه خرج در آموزش عمومی مردم و تهیه فایلها و آموزشها و بالا بردن کیفیت گروه خواهیم نمود و تنها خواسته ی ما از شما در قبال زحمات گروه زیست آموزان این است که با معرفی ما به حداقل 10 نفر از افرادی که گروه را نمیشناسند و یا در آن عضو نیستند از ما حمایت نمایید. با تشکر از شما عزیزان. شاد، موفق و پیروز باشید

عزیزانی که علاقه به تهیه این بسته ارزشمند دارند میتوانند با ارسال پیامک حاوی نام و نام خانوادگی، نام بسته مورد نیاز، آدرس کامل و کد پستی  به شماره های 09129407089 و یا 09039407089 مرحله بعدی تهیه این بسته را به صورت پیامک دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که این بسته  در 1 DVD به قیمت 18000 تومان در سایت زیست آموزان قرار داده شده است و هزینه ارسال این بسته توسط گروه زیست آموزان تقبل میشود.

 

جوابی بنویسید

رفتن به نوارابزار