آخرین خبرها
خانه / زبان انگلیسی / انگلیسی دانشگاه / یادگیری انگلیسی در خواب!!!
یادگیری انگلیسی در خواب!!!

یادگیری انگلیسی در خواب!!!

روند به خواب رفتن انسانها به حالت سینوسی و متناوبا در حال تغییر در هوشیاری و امکان یادگیری میباشد به گونه ای که در هنگام خوابیدن و در ابتدای گرم شدن چشمان و قبل از رفتن به سطوح و لایه های زیرین از خواب ذهن انسان میتواند از موارد و مکالماتی که میشنود به نوعی اسکن صوتی ایجاد کرده و آنها را در ذهن خود ثبت نماید. اما نکته جالب و مهمی که دانشمندان سالهاست که آن را کشف نموده اند ولی تعداد اندکی بویژه دانشمندان و نخبگان از آن آگاهی دارند و دانشمندان و مخترعان زیادی در خاطرات و دست نوشته های خود از استفاده کردن از این راز مغز انسان برای رفع مسائل و مشکلات بهره جسته و آنها را رفع نموده اند، اشاره نموده اند و بسیاری این راز را اینگونه معرفی نموده اند که انسان قبل از اینکه کاملا به خواب عمیق برود میتواند از درصد بالایی از توانایی های ذهن خود برای حل مسائل و مشکلات خود بهرمند شوند برای همین برخی روانشناسان اشاره نموده اند که همواره یک دفترچه از معماها، مشکلات، یافتن ابتکار و یا مواردی که علاقه دارید بهتر بیاموزید را در کنار رخت خواب خود قرار داده و قبل از اینکه به خواب عمیق بروید آنها را مطالعه نمایید. اما برای بهتر نتیجه گرفتن از این موضوع میتوانید این موارد را به فرمت صوتی تبدیل نموده و در هنگام خواب آنها را گوش دهید و از نتایج معجزه وار آن استفاده نمایید. برای این منظور توجه داشته باشید مدتی این عمل را تکرار نمایید تا ذهن شما به این موارد آشنا شود و سپس به نتایج ایده آل برسید.

آلبوم یادگیری زبان انگلیسی در خواب مجموعه ای است بی نظیر و کامل از ۱۸ درس و تمرین آموزش مکالمات زبان انگلیسی که درسها به صورت گفتاری و به فرمت فایلهای صوتی amr که قابل استفاده در گوشی های تلفن همراه و همچنین با حجم کم میباشد و به دو زبان انگلیسی و فارسی به صورت همزمان ارائه میشود. این صداها با تلفیق دو تکنولوژی زنده نمایی صحنه های صوتی در داخل جمجمه یا Binaural Sounds و تکنیک منحصر به فرد همسازی و همگامی مغز Brain Synchronizing از طریق هدفون برای مغز هنگام خواب، قابل شنیدن میباشند و به دلیل همراه داشتن امواج خاص فعالسازی ذهن هنگام پخش درسها، مغز شما را در عالی ترین شرایط فعالیت(در هنگام خواب و در زمان استراحت) و به راحت ترین شیوه، با واژه ها و جملات اساسی زبان آشنا میسازد.

شما وقتی از خواب بیدار میشوید در کمال حیرت میبینید که نسبت به روز قبل هزاران لغت جدید برایتان معنادار شده اند و به طور ناخودآگاه بخش اعظم مفاهیم مکالمات روزمره و نوشته های انگلیسی را درک میکنید!!

 

رمز فایل دانلودی ZISTAMOOZAN میباشد(به بزرگی حروف دقت نمایید)

یادگیری زبان در خواب!

جوابی بنویسید

فایلهای رایگان زیست آموزان را در ایمیل خود دریافت نمایید
اطلاعات شما نزد زیست آموزان امانت میباشد، بنابراین در اختیار هیچکس قرار نخواهد گرفت.
بعد از ثبت نام به صفحه هدایا وارد میشوید. برای حمایت ما زیست آموزان را به دوستان خود معرفی نمایید
رفتن به نوارابزار